Bonbabe™

Fashion * Beauty * Life * Style

Ponožky do sandálů patří

2 min read

Ještě před několika lety jsem všude možně slýchala všude možně posměšky na lidi, co nosí ponožky v sandálech. Nejsem zrovna moc velký cestovatel, tak jsem tuhle funkční módu viděla jen u svých českých spoluobčanů, ale dost lidí z mého okolí se této módě smála a i na internetu jsem sem a tam vídala posměšné fotky a komentáře. A pak přišel Gucci a najednou ponožky v sandálech nosil celý svět.

Posměšky jsem přestala slýchat a vsadím se, že ti, kteří se tomu smáli ty ponožky začali nejen nosit v sandálech, ale i v teniskách si je tahali až po kolena. Ponožky od Gucci jsou víc než ponožky od Vietnamců a je potřeba je ukázat světu.

Ponožky se staly důležitým a zajímavým módním doplňkem. Jak to bylo v minulosti, netuším. Ale pamatuju si na doby, kdy silonky v otevřených botách byly vnímány jako faux pas. HIstorie a móda se opakuje, tak je možné, že někdy v minulosti byly módním trendem, který se vrátil. Ponožky pronikají do našich outfitů. Je tedy potřeba omluvit se našim spoluobčanům, kteří za nošení ponožek v sandálech byly částí naší společnosti hejtováni.

Foto: zalando-lounge.cz

Ukazují je muži, ukazují je ženy a navíc se ponožky staly módním trendem tak moc, že je in si je vzít nejen do sandálů, ale i k pantoflím i k lodičkám nebo jiným dámským střevíčkům. Čím víc extravagance, tím je člověk víc in a jak ukazuje úvodní fotka, časy se mění. Dříve bylo nepředstavitelné, že by si do otevřených bot žena vzala byť i silonky a dnes čím šílenější ponožky tím je to větší móda.

Foto: zalando-lounge.cz
Foto: zalando-lounge.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.