Bonbabe™

Fashion * Beauty * Life * Style

Hair ritual by Sisely: Revitalizing Volumizing Shampoo

3 min read

Na úvod je potřeba říci, že cena šamponu je vysoká, a to jsem zvyklá používat dražší vlasovou péči. Moji honbu za krásnými vlasy ovlivnil vzoreček vlasové kosmetiky Hair rituel by Sisely, po jehož použití jsem měla vlasy opravdu krásné. Tato zkušenost vyvolala zájem o tuto značku a protože jsem měla slevovou kartičku , což byl jeden z argumentů, proč si koupit tuto drahotu a vyzkoušet, zda se jedná opravdu o šampon, jehož nákupem akorát vyhodíme peníze, anebo je to šampon, který má opravdu efekt zvyšování objemu vlasů jak slibuje a jeho další vlastnosti opravdu zajistí ochranu proit znečištění a pro vlasy je výživný a proto je jeho vysoká cena jako investice do krásných a zdravých vlasů.

Zvlhčující šampon pro objem barvených, jemných nebo normálních vlasů bez sulfátů od značky Hair rituel by Sisely slibuje lesklejší vlasy plné energie a objemu, které jsou hladké po celé délce vlasu. Revitalizing Volumizing Shampoo s kaméliovým olejem slibuje jemné čištění pokožku hlavy pomocí vitamínů a minerálů, jež jsou důležité pro vlasu. Fluidní textura šamponu se přemění s pomocí vody v příjemně jemně bohatou pěnu a zaujme také svěží vůně, která je vytvořena jako doplněk efektivnosti aktivních ingrediencí.

Benefity efektivních ingrediencí

Objemový šampon má přinášet benefity díky kombinací efektivních aktivních ingrediencí zaměřených na vlasový kořínek i strukturu vlasu, které obnovují filtr, přebudují lipidovou strukturu vlasových vláken a obnoví pokožku hlavy. Posilující vitalizující komplex zinek, měď, hořčík, vitamín B6, vitamín E acetát, Pro-vitamín B5) a arginin zlepšuje vitalitu vlasu. Přírodní alpha-bisabol zklidňuje a bambucké máslo vyhlazuje pokožku, zlepšuje lesk a limituje dehydrataci. Protein z bavlníku přebuduje strukturu vlasového proteinu, kaméliový olej obalí poškozené vlasy, a zanechá je hebké a jemné a olej z lískového oříšku vlas také zjemňí a vyhladí .

Recenze

Podle pokynu jsem aplikovala Revitalizing Volumizing Shampoo do mokrých vlasů. Textura šamponu je fluidní a při kontaktu s vodou vytvoří překvapivou pěnu. Vůně je svěží. S touto vůní mám pocit svěžích vlasů.Dál se snažím držet pokynů a dávám pozor, aby se mi šampon nedostal do očí, protože recenzi na Revitalizing Volumizing Shampoo by Hair rituel Sisely dělat moc nechci. Není zmínka o tom, že bych šampon měla nechat nějakou dobu působit. Takže opatrně oplachuju, vyhýbám se kontaktu s očima. Vlasy při oplachování jsou jednotné, lesklé, užívám si svěží vůmi. Při foukání dostávají vlasy objem, svěže voní. Časem dopíši dlouhodobé účinky používání a zda nebo jak působí tento šampon na kvalitu vlasů a jestli krátkodobě, nebo dlouhodobě.

Je tento šampon Hair rituel by Sisely investie, nebo je to vyhození peněz? Dozvíme se zanedlouho.

©Bonbabe™

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.