Bonbabe™

Fashion * Beauty * Life * Style

Parfém Loewe 7

3 min read

Parfém z dílny značky Loewe mi zamotal hlavu na jedno přivonění. Dostala jsem totiž s jednou objednávkou z parfumerie vzoreček vůně od značky, o které jsem v životě neslyšela. Když už mi přišel vzoreček parfému, sice jsem neodolala a vyzkoušela ho, nikdy to ale nebylo takové to WOW, to budu nosit. Na parfémy jsem totiž dost náročná, moc mi toho zrovna nevodní, ale tento vzoreček to byl vrchol blaha. Šla jsem po ulici a najednou jsem ucítila nebeskou vůni a tato vůně se nelinula z nikoho jiného, linula se ze mně. Ale ten který mně takto omámil, nebyl první Loewe parfém, který jsem si od této značky pořídila.

Moje vysněná stříbrná Loewe Plata byla ke vší smůle za dobrou cenu byla všude vyprodána,nesehnatelná. V jedné internetové parfumerii sice provokativně visela nabídka na vůni za super cenu, ale nedostupná ke koupi. A tak jak jsem brouzdala po internetu, našla jsem dámský parfém Loewe 001.

Jenže jsem stále musela myslet na ten můj vysněný parfém. A tak jsem časem narazila na jeho modrou variantu, kterou jsem si objednala na slepo. Docela risk u vůně, ale naprosto se vyplatil, protože od té doby, co jsem k němu přivoněla, jsem přestala myslet i na Chanel N. 5 a to už je co říct. Vydržel mi dlouhý rok, a ke konci jsem si ho chtěla pořídit znovu, protože můj první mi už docházel. No jenže jako na potvoru, tenhle parfém, který jsem chtěla, zrovna zase niky nebyl za cenu, která by pro mně byla akceptovatelná. Ale narazila jsem na Černou sedmičku. Tak jsem si řekla, že když můj první parfém byl dobrá trefa, podruhé by to mohlo být podobné. Jenže nebylo.

Nutno říct, že parfémy Loewe Plata jsou pánské.První stříbrný mi ale spíš přišel jako unisex, rozhodně nebyl výhradně pánský. Modrý mi voněl nejvíce, byl trošku na hraně, ale přesto na ženě snesitelný, pro některé dokonce velmi. Ale černý parfém z řady Plata byl už za hranou. Dá se nosit, ale rozhodně nepřekoná modrou verzi.

Takže jsem měla dva parfémy Loewe. Modrý a černý. A po letech čekání přišla náhoda, kdy jsem objevila stříbrnou verzi za dobrou cenu. Tu stříbrnou verzi, která mně připoutala ke značce Loewe. Modrý parfém Loewe je můj nejoblíbenější, nepředběhne ho ani stříbrný, který byl paradoxně tím parfémem, o kterém jsem si myslela, že bez něj nemohu žít. Ale pravda byla jinde. V modrém parfému. Černý mi postupně také začal vonět. Zejména když se rozleží, nebo působením tepla rozline zajimavé tóny, které jsou pro mně taktéž návykové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.