Bonbabe™

Fashion * Beauty * Life * Style

Zdravím ke kráse

2 min read

Ještě před tím, než začneme podnikat kroky, které nás povedou k vytouženému stavu pleti, musíme vědět, jaký typ pleti vlastně máme. To se sice může zdát jako snadný úkol, dle průzkumů však většina z nás používá kosmetiku, která není vhodná na náš typ pleti. Obličej odráží stav našich vnitřních orgánů, je to vlastně takové naše zrcadlo, „vnější sonda“, která ukazuje správně fungující orgány i ty, které jsou v nepořádku.

Pokud chceme mít pleť jako modelka, modelkou se vlastně musíme stát. Modelka o sebe pečuje od hlavy k patě. Být krásná je pro ni rutina. Požadavkem modelingových agentur je perfektní pleť i z praktického důvodu: proč by se měl nějaký make-up artista zatěžovat nějakou špatnou pletí. A cesta ke krásné pleti vede přes naše orgány a náš organismus, který zbytečně nezatěžujeme nezdravou stravou a neaktivním způsobem života.

Promlouvá náš obličej

Obličej odráží stav našich vnitřních orgánů, je to vlastně takové naše zrcadlo, „vnější sonda“, která ukazuje správně fungující orgány i ty, které jsou v nepořádku. Na obrázku je vidět, jaké části našeho obličeje zrcadlí který orgán. Pokud máme nějaký problém, v rubrice DETOXIKACE ORGANISMU najdeme inspiraci na cestě ke zdravému životnímu stylu a tak i ke krásné pleti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.